Czuwanie Przymierza Dwóch Serc

6 czerwca 2025

W pierwszy piątek miesiąca, 6 czerwca na wspólnej modlitwie zgromadziło się Przymierze Dwóch Serc. Jak co miesiąc modlitwą otoczyliśmy naszą Ojczyzną, naszą diecezje, rodziny i wszystkich tych, którzy tego daru potrzebują. Katechezę o kolejnym roku pontyfikatu - 1986 r. - wygłosił ks. Adrian Buczkowski - Dyrektor Ekonomiczny Diecezji Kieleckiej. 

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.084540128707886