Prymicje Ks. Pawła Cieplewicza

8 czerwca 2025

W niedzielę 8 czerwca, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o godz. 11.00 Mszę Świętą Prymicyjną w Kieleckiej Katedrze sprawował ks. Paweł Cieplewicz, który w czasie Wielkiego Postu w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie. Homilię podczas Eucharystii Prymicyjnej wygłosił ks. Dawid Dzienniak. Ks. Pawłowi, neoprezbiterowi naszej diecezji, życzymy Bożego Błogosławieństwa i darów Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej. 

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.081068992614746