Msza Święta z udziałem Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej im. Św. Jana Pawła II
Dziś w naszej Bazylice odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego z udziałem społeczności akademickiej Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej im. Św. Jana Pawła II.
Podczas Eucharystii modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego oraz opiekę św. Jana Pawła II dla studentów, wykładowców i wszystkich pracowników uczelni na rozpoczynający się nowy rok akademicki.