Rekolekcje dla Maturzystów

31 października 2017

Kilka dni temu w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej zakończyły się trzydniowe rekolekcje, w których wzięli udział m.in. maturzyści uczęszczający do szkół z terenu naszej parafii. Byli to uczniowie ze szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego, II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego, a tydzień wcześniej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Józefa Piłsudskiego. 

Maturzyści wraz ze swoimi opiekunami codziennie uczestniczyli w Eucharystii, brali również udział we wspólnych modlitwach i konferencjach, które traktowały zarówno o budowaniu relacji z Bogiem jak i z drugim człowiekiem. 

Warto zobaczyć:

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.084901094436646