I Komunia święta

19 czerwca 2021

22 maja dzieci z klasy trzeciej SP Nr 13, a 19 czerwca dzieci z klas trzecich Szkoły Społecznej w Kielcach przystąpiły do Sakramentu Eucharystii. Ten wyjątkowy dzień w życiu dzieci, ich rodzin i naszej parafii poprzedzony był rocznym przygotowaniem. Był to czas wspólnej modlitwy i spotkań, by w końcu poprzez Sakrament Pokuty przygotować serca na przyjęcie Największego Przyjaciela każdego wierzącego człowieka – Jezusa Chrystusa, który pod postacią Chleba i Wina jest dla nas pokarmem na życie wieczne. Bohaterom tego wydarzenia i ich Rodzinom życzymy, aby odnowiona i umocniona przyjaźń ze Zbawicielem wniosła do ich życia wiarę, nadzieję i miłość do Boga i siebie nawzajem. 

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.082824945449829