Wyjazd na Diecezjalny Dzień Ministranta

27 września 2022

17 września 2022 r. ministranci parafii Katedralnej uczestniczyli w Diecezjalnym Dniu Ministranta, który odbył się w Archiopactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Uroczystej Eucharystii przewodniczył Ks. Biskup Andrzej Kaleta. Po zakończonej Mszy Świętej miało miejsce ogłoszenie wyników piłkarskiej ligi ministrantów. Swoim świadectwem i koncertem ubogacił nas Dawid Erlich – raper, ministrant, ewangelizator. 

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.087467908859253