Zapraszamy na wigilię dla ubogich

5 grudnia 2022

Jak co roku pragniemy zorganizować w naszej parafii wigilię dla ubogich spośród naszych parafian. Spotkanie przy wigilijnym stole odbędzie się w czwartek - 22 grudnia o godz. 17.00 w salkach parafialnych przy ul. Wesołej 54. Chcących wziąć udział w tym spotkaniu prosimy o zapisywanie się w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.

Pragnących wesprzeć ofiarami to dzieło zachęcamy, aby złożyli ofiary do puszek w zakrystii Bazyliki.

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.079108953475952