Zbiórka na rzecz Hospicjum im. św. Matki Teresy

16 kwietnia 2023

W Niedzielę Miłosierdzia, 16 kwietnia 2023 roku, przy Bazylice Katedralnej w Kielcach odbyła  się zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty. Wolontariuszami tej akcji byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13. Miłym gestem wdzięczności dla ofiarodawców był żonkil - symbol nadziei i życia. 

 Ks. Marcin Polak

Nie ma nic równie wielkiego jak Eucharystia. Gdyby Bóg miał coś cenniejszego - ofiarowałby nam to.

Św. Jan Maria Vianney

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.078889846801758