W niedzielę - 3 marca w naszej Bazylice rozpoczęły się Parafialne Rekolekcje Wielkopostne i potrwają one do wtorku włącznie. Przewodnikiem na drogach tego czasu łaski jest ks. dr Adam Wilczyński wykładowca teologii duchowości w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach. Nauki rekolekcyjne głoszone będą:
- w niedzielę na wszystkich Mszach Św.,
- w poniedziałek i wtorek o godz.: 6.30; 9.00; 11.00 i 18.00;
- we wtorek o godz. 11.00 zapraszamy chorych i osoby starsze naszej parafii na Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
Zachęcamy również do udziału w rekolekcjach, nabożeństwach wielkopostnych oraz przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Spowiedź w Katedrze odbywa się od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-18.30 i w niedziele podczas Mszy Świętych.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!