Zbiórka podpisów pod petycją do Prezesa Radia Kielce

14 kwietnia 2024

W niedzielę 14 kwietnia, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, po każdej Mszy Świętej zorganizował zbiórkę podpisów pod petycją do Prezesa Radia Kielce o przywrócenie transmisji niedzielnej Mszy Świętej o godzinie 6:30 z Bazyliki Katedralnej w Kielcach, włączając się tym samym w inicjatywę Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej. Dziękujemy wszystkim Wiernym, którzy pozytywnie odpowiedzieli na tę inicjatywę, wyrażając tym samym zrozumienie w tak ważnej sprawie.

 

Stale chcesz być święty - nie można inaczej -Człowiek wtedy największy,gdy przed Bogiem płacze.

ks. Jan Twardowski

Bazylika katedralna

Poznaj obecne i historyczne fakty

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej

Blisko 500 lat tradycji

Historia obrazu

Patronka Miasta

Kult Matki Bożej

Prośby i podziękowania


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.083457946777344